Slide toggle

صدف صادق وزیری با کسب سومین عنوان قهرمانی ، به کار خود در مسابقات بین المللی تنیس جوانان پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تتیس: در ادامه رقابت های بین المللی تنیس جوانان ، صدف صادق وزیری با رسیدن به مرحله نهایی در فینال به مصاف حریفی از ازبکستان رفت.

در آخرین روز بخش انفرادی و دو نفره دختران ، صدف صادق وزیری و یولیا کیم از ازبکستان به مصاف یکدیگر رفتند که با انصراف تنیسور حریف این دیدار به سود نماینده کشورمان به پایان رسید.

در بخش دختران 21 تنیسور از کشورهای ایران ، ترکیه، ازبکستان، روسیه، اکراین و آمریکا حضور داشتند که از بین آنها صدف صادق وزیری با قرار گرفتن در جایگاه نخست به سومین قهرمانی خود در این رقابت های دست پیدا کرد . نماینده ازبکستان در جایگاه دوم ایستاد و تنیسورهایی از ترکیه و آمریکا در جایگاه سوم ایستادند.

در بخش دو نفره نیز صدف صادق وزیری به همراه هم تیمی خود از ترکیه در فینال به مصاف زوج ازبکستان و روسیه رفتند و با شکست (1-6 و 2-6 ) صاحب عنوان نائب قهرمانی شدند.

همچنین این رقابت ها در بخش پیران نیز برگزار و در پایان و در بخش انفرادی نمایندگان فیلیپپین و ترکیه با برتری مقابل حریف خود به فینال رسیدند و در بخش دو نفره تیم ایران متشکل از سینا مقیمی و امیر محمد ادب جو با پیروزی (5-7 و 2-6 ) مقابل تیم کیا کهنمویی از ایران و نماینده ترکیه به فینال راه یافتند و در دیدار دیدار این مرحله نمایندگان ترکیه با شکست تنیسورهای مالزی و فیلیپین حریف نمایندگان کشورمان شدند.

در جدول اصلی پسران 48 تنیسور از کشورهای ایران، تاجیکستان، انگلیس، ترکیه، مالزی، عمان و هنگ کنگ حضور دارند.

از بین تنیسورهای حاضر در این مسابقات ، امیر محمد ادب جو و صدف صادق وزیری از ایران به عنوان بخت نخست قهرمانی محسوب می شوند.

این مسابقات به مدت یک هفته در دو بخش دختران و پسران به میزبانی مجموعه ورزشی 22 بهمن اصفهان برگزار می شود.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده مسیح صلاح سرداور نشان سفید کشورمان است و حسن لاچینانی داور نشان سفید ، سام صدری ، احسان رحیمی ، لعیا خیامباشی، صبرا سلیمانی پورو رویا همایونی امر قضاوت را بر عهده دارند.

منبع:سايت فدراسيون جمهوري

نمایش آواتار نویسنده

show