Slide toggle

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: از سوی سازمان لیگ تنیس کشور تنیسورهای برتر ردههای سنی بزرگسالان در هر دو بخش بانوان و آقایان معرفی شدند . در بخش آقایان 450 تنیسور تا پایان مرحله نخست رقابت های مناطق کشور صاحب رنکینگ هستند که از بین آنها ، حمید رضا نداف از اصفهان با 3100 امتیاز همچنان در جایگاه نخست قرار دارد ، انوشا شاهقلی از تهران با 2000 امتیاز عنوان دوم را به خود اختصاص داد و فرشاد طلاور از اصفهان با 1943 امتیاز صاحب جایگاه سوم شد.

حسام یزدی از تهران ، امیر حسین بادی از قم ، معین محمدی از کرمان ، البرز اخوان از اصفهان ، حمید رضا آل یاسین از تهران ، مهدی سوری از تهران و محمود جمالیان از اصفهان نیز عناوین چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در بخش دختران نیز ، 148 تنیسور تا پایان مرحله نخست رقابت های مناطق کشور صاحب رنکینگ شدند تا صدف صادق وزیری از تهران با 1990 امتیاز همچنان جایگاه نخست را به خود اختصاص دهد، غزاله ترکمن از تهران با ۱۷۰۳ امتیاز رتبه نخست را به خود اختصاص داده است و سارا آزاد دوست از تهران با ۱3۸۳ امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت.

جاسمین خوشابه از تهران ، کیمیا اسبقی پور از البرز ، غزل پاک باطن از خراسان رضوی ، سمن قیومی از مازندران ، شهره عظیمی از تهران ، ترانه مهران از مازندران و پریسا شکاری از تهران نیز در جایگاه چهارم تا دهم ایستادند.

منبع:فدراسيون تنيس ج.ا.ا

نمایش آواتار نویسنده

show